Koçluk
Kurumların veya kişilerin, karmaşık ortamlarda, sahip oldukları potansiyeli maksimize eden, çalışan yapıların teşvik edilerek daha fazla süreç içine girmesini sağlayan işbirliklerine koçluk denir. Koçlar, danışanlarının yaratıcı, becerikli ve bütün olduğuna inanır, danışanların kendi potansiyellerini fark etmelerini sağlar.
Mentorluk
Mentor, çalışma yaptığı alanda deneyim ve tecrübeye sahip danışman veya rehberdir. Deneyim sahibi kişiden iş dünyasını öğrenmek bizlere hem zaman kazandırır hem de verimliliğimizi artırır. Mentorlerimiz daha az deneyimli kişilere destek, danışmanlık ve motivatör desteği sağlamaktadır.
Kriz Yönetimi
Krizi yaratan olayların önlenmesi, ortadan kaldırılmasını veya ülke menfaatleri doğrultusunda en az zararla atlatılmasını sağlamak amacıyla gereken hazırlık ve faaliyetlerin öğrenilmesidir. Plan oluşturma, krizi tespit etme, proaktif kriz yönetimi, krizden sonra hasar kontrol süreçlerini içerir.
Hızlı Okuma
Kitap ve benzeri uzun metinleri daha kısa bir süre içerisinde anlaşılabilir olarak içinden okumasını sağlayan yöntemdir. İnanılanın aksine hızlı okuma kişilerin anlama oranını arttırmakta ve kaliteli bir okuma süreci sağlamaktadır. Katılımcılar hem zamandan kazanç, hem bir çok kaynağı tarama hem de anlama oranlarını arttırmaktadır.
Zihin Haritaları
Zihin haritası başlangıç olarak anahtar kelimeler ve şekiller kullanılarak gerçekleştirilen bir not tutma tekniği olarak ortaya çıkmıştır. Hafızanızı, yaratıcılığınızı, konsantrasyonunuzu artırmak, konuşma yeteneğinizi, düşünme becerilerinizi geliştirir. Kolay hatırlayın ve yaşamınızı kolaylaştırın.
Zaman Yönetimi
Zaman, sözlük anlamı olarak olayların geçmişten bugüne gelip geleceğe doğru birbirini takip ettiği kesintisiz bir süreçtir.
Zaman yönetimi; üreticiliği ve verimliliği arttırmak amaçlı olarak, belirli aktiviteler üzerinde harcanan zamanı bilinçli bir şekilde kontrol etme yöntemidir.
Kişisel Gelişim
Kişisel gelişimin en temel noktası, kişinin kendini tanımasıdır. Kişinin kendini tanıması, hangi alanlarda ne durumda bulunduğunu belirlemesi ve eksik olduğunu düşündüğü alanlarda kendini geliştirmeye karar vermesi, kişisel gelişim sürecinin başladığı andır.
Bire Bir Eğitim
Eğitim hayatına devam eden, sınavlara hazırlanan ve eğitim hayatını geliştirmek isteyen öğrenci veya müşterilerimiz içi bire bir ders yöntemi ile katkı sağlıyoruz. Eksik veya üzerinde çalışılması gereken konularda size rehberlik ediyor ve tamamlayıcı rol üstleniyoruz.
Çeviri Hizmetleri
40’tan fazla dil üzerinden profesyonel çeviri hizmetiyle, dil çeviri hizmetini kalite ve güvenceden ödün vermeden sağlamaktadır. Zamanınızı etkin kullanabilmeniz adına, ücetlendirme ve teslimat süresinde optimum çözüm sunuyor, kaliteli hizmet sağlıyoruz.